WARSZAWA WŁOCHY

ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

HI Strona internetowa Tlo Miłosna Park FIN

Monteverdi

POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 21.11.2017 roku inwestycja "Monte Verdi" uzyskała decyzję o pozwoleniu na użytkowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym przy ul. Popularnej 1 w Warszawie - Włochy.

MONTE VERDI

Dzielnica Włochy należy do niezwykle urokliwej części Warszawy. Już sama jej nazwa nawiązuje do zielonej i słonecznej Italii. W takim też miejscu położona jest nasza inwestycja – Monte Verdi, w ramach której powstał kameralny, czterokondygnacyjny budynek wraz z dwupoziomowym garażem podziemnym. Bliskie sąsiedztwo przyrody oraz doskonała lokalizacja bez wątpienia przypadły do gustu każdemu, kto zamieszkał w malowniczej scenerii, a jednocześnie nieopodal wielkomiejskiej aglomeracji.

KOMFORT I WYGODA

W ofercie Monte Verdi znalazł się szeroki wybór starannie przemyślanych mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących w życiu jakość, komfort i wygodę. Odpowiednie zarówno dla singli, młodych par, jak i rodzin z dziećmi. W budynku znajdują się także windy, którymi łatwo i szybko można dostać się do dwupoziomowego garażu podziemnego. Dla najmłodszych mieszkańców zrealizowany został plac zabaw. Z kolei w parterze budynku zlokalizowane są lokale handlowo-usługowe.

POPULARNA LOKALIZACJA

Inwestycja Monte Verdi zlokalizowana jest w Warszawie, w samym centrum Starych Włoch, przy ulicy Popularnej 1. Dzięki bliskości stacji PKP Warszawa Włochy, dojazd pociągami kolei miejskich i podmiejskich do ścisłego centrum stolicy wynosi zaledwie 10 minut. Doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Warszawy zapewniają także linie autobusowe oraz stacja rowerowa Veturilo.

WYJĄTKOWA OKOLICA

W pobliżu osiedla znajdują się liczne tereny zielone i zbiorniki wodne m.in. Park Kombatantów, Stawy Koziorożca oraz Park Cietrzewia. Dlatego nie tylko najmłodsi, ale i nieco starsi miłośnicy aktywnego spędzania czasu, znajdą coś wyjątkowego dla siebie. W najbliższej okolicy dostępne są także różnego rodzaju sklepy, usługi, centra handlowe, żłobki, przedszkola oraz szkoły. Władze dzielnicy Włochy dbają o rozwój życia kulturalnego, promując zarówno instytucje kultury, jak i wydarzenia tematyczne.

ico mail NAPISZ DO NAS