WARSZAWA WŁOCHY

ZNAJDŹ LOKAL

ZNAJDŹ LOKAL:

HI Strona internetowa Tlo Miłosna Park FIN

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Dziecka i Rodzica, który odbędzie się już w sobotę 4 czerwca 2016 roku w Parku Kombatantów na Włochach, przy ul. Ks. J. Chrościckiego 2. Gwarantujemy, że atrakcji nie zabraknie - zarówno dla małych, jak i dużych!

Już niebawem Warszawski Dzień Sąsiada 2016 na Włochach! Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL oraz Q-Ruch Sąsiedzki serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w uroczystych obchodach, które odbędą się już 18 czerwca 2016 roku.

Już 12 czerwca w Parku Kombatantów na Włochach, przy ul. Ks. J. Chrościckiego 2 odbędzie się piknik z książką. Będziemy czekać na Was w godzinach 13.00-18.00. Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Włochy Michała Wąsowicza. Zapraszamy serdecznie do udziału!

Rozpoczęliśmy miejską akcję pod hasłem „Życzliwość na drodze”. Mieszkańcy Warszawy, a więc i naszej dzielnicy, mogą podzielić się swoimi pomysłami i sugestiami, które mogłyby poprawić warunki na warszawskich drogach. Celem akcji jest propagowanie kultury i życzliwości na drodze, a także zwiększenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa.

W imieniu Fundacji Partytura oraz Urzędu Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy serdecznie zapraszamy na wieczór z tangiem „Niech zabrzmi tango”, który odbędzie się 17 kwietnia 2016 roku o godzinie 17.00 w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury „Włochy” przy ulicy 1 Sierpnia 36a.

W tym roku już po raz szósty w Szkole Podstawowej nr 87 odbył się Festiwal Talentów, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje pasje i talenty. Szkoła od dawna uczestniczy w programie „Wars i Sawa”, którego celem jest rozwijanie pasji i talentów najmłodszych mieszkańców Warszawy.

Miło nam poinformować, że w Warszawie rusza cykl darmowych treningów na plenerowych siłowniach. Zajęcia odbywać się będą także w dzielnicy Włochy! W każdy piątek od 4 kwietnia do 22 sierpnia, w godzinach 19.30-20.30 zapraszamy do siłowni plenerowej w Parku Cietrzewia.

17 marca 2016 roku Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy zorganizował spotkanie wielkanocne. 100 podopiecznych zebrało się na uroczystym spotkaniu w siedzibie Zespołu Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca „Victoria” przy ulicy Promienistej 12a w Warszawie.

W imieniu Rady i Zarządu Dzielnicy Włochy w Warszawie serdecznie zapraszamy na koncert poetycko-muzyczny poświęcony Żołnierzom Wyklętym, który odbędzie się dnia 19 marca o godzinie 18.00 w Okęckiej Sali Widowiskowej, przy ulicy 1 sierpnia 36a. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

ico mail NAPISZ DO NAS